Doprava a platba

Přijaté objednávky pro zboží skladem vyřizujeme v pracovní dny zpravidla během 24 hodin. Zboží na objednávku expedujeme po opětovném naskladnění do 24 hodin – o reálné dostupnosti informujeme.

Platba

Bankovní převod – po objednání zaplatíte předem na náš bankovní účet 2201109423/2010 (Fio banka a. s.). Jako variabilní symbol prosím zadejte číslo objednávky. Po obdržení platby odesíláme zboží a sdělujeme vám předpokládaný termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Online platební kartou – uhradíte bezprostředně při zadávání objednávky dle dalších instrukcí. V nejkratším možném termínu odesíláme zboží a sdělujeme vám předpokládaný termín, kdy zásilka dorazí.

Není možná platba hotově při převzetí.

Doprava

Zásilkovna na výdejní místo – ceny jsou stanoveny paušálně na 85 Kč včetně DPH a zahrnují náklady na a balné a dopravu samotnou. U dopravného + balného nerozlišujeme jednotlivé kategorie dle hmotnosti. Odesíláme v nejkratším možném termínu a sdělujeme vám předpokládaný termín, kdy zásilka dorazí.

Přepravní služba na adresu  – ceny jsou stanoveny paušálně na 99 Kč včetně DPH a zahrnují náklady na a balné a dopravu samotnou. U dopravného + balného nerozlišujeme jednotlivé kategorie dle hmotnosti. Odesíláme v nejkratším možném termínu a sdělujeme vám předpokládaný termín, kdy zásilka dorazí.

Doprava zdarma – doprava zdarma je pro objednávky nad 2 000 Kč.

0